Čo znamená, že priestory Národného futbalového štadióna sú bezpečné?

Priestory Národného futbalového štadióna patria medzi najbezpečnejšie a to nielen vďaka najmodernejším systémom, ako sú turnikety, face recognition či kamerový systém, ale aj z pohľadu zabraňovania šíreniu vzduchom prenášaných infekčných chorôb. Vzduchotechnika je totiž doplnená o ionizačnú technológiu, ktorá vo vysokej miere chráni pred vírusmi, baktériami, či plesňami.

Ako to funguje?

Táto patentovaná technológia produkuje vysokú koncentráciu pozitívnych a negatívnych iónov a dodáva ich do priestoru prostredníctvom ventilačného systému. V prúde vzduchu sa ióny pripájajú k časticiam, kde sa spájajú, zväčšujú sa a ľahšie sa filtrujú zo vzduchu. Keď ióny prichádzajú do styku s patogénmi (vírusmi, baktériami..) , rozkladajú ich na neškodné zlúčeniny, a to bez použitia ozónu. Vzduch sa zároveň kompletne vymení každých 15 minút.

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií